Štěňátka k zadání - budete-li mít o některé štěňátko zájem, neváhejte nás kontaktovat.

Štěňátka jsou u nás odchovávána uprostřed rodiny s dětmi, důkladně socializovaná a "vymazlená", zvyklá i na kočičku a další pejsky, před odběrem jsou několikrát preventivně odčervená, s prvním očkováním, čipovaná, s vystaveným EU pasem. Každé štěňátko dostává malou výbavičku - krmení do začátku, hračku s pachem maminky a sourozenců, písemné rady novým majitelům, postrojek s vodítkem, knihu o péči a výchově štěněte. Kupní smlouva a chovatelský servis je samozřejmostí.

Německý špic trpasličí / pomeranian

Naší Esmee se 21.2.2018 narodila dvě štěňátka, orange - sable kluci. Bohužel Esmínka měla při porodu komplikace, třetí štěňátko bylo mrtvé a nemohla ho porodit, proto jsme poprvé po 17 letech museli jet na císařský řez. A naše milovaná umazlená Esmínka to nezvládla a přes veškerou snahu lékařů operaci nepřežila...  Podařilo se nám najít kojnou fenku, která porodila stejný den, fenka je přijala a skvěle se stará.  Tatínkem je náš pomeranian importovaný z Ruska Amadeo iz Yasnopolyanskogo Dvortsa (orange-sable, 22,5 cm, PL 1/0, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB). Fotky najdete v albu.

 Luke Hvězda Rajhradu 8 týdnů

Amadeo iz Yasnopolyanskogo Dvortsa (orange-sable pomeranian, import Rusko, 22,5 cm, PL 1/0, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB)

Esmee Hvězda Rajhradu

(orange-sable, 21 cm, výborná)

 

Německý špic trpasličí / pomeranian:

13 března se narodila štěňátka - jeden creme-sable a dva orange-sable kluci - naší  Viktorce. Tatínkem je náš pomeranian importovaný z Ruska Amadeo.
 
 
Amadeo iz Yasnopolyanskogo Dvortsa (orange-sable pomeranian, import Rusko, 22,5 cm, PL 1/0, CAC, CAC ČMKU, Národní vítěz, BOB) Victoria Magic Hvězda Rajhradu (black and tan, mezityp, 24 cm, PL 0/1)